ЛК Филипополис обзаведе сираци с ранички за 15 септември

С чисто нови и супер модерни раници обзаведоха децата от дом "Мария Луиза" за първия учебен ден членовете на Лайънс клуб „ Филипополис". За втора поредна година клубът дарява ученически чанти и тетрадки  за 15 септември на обитателите на дома. Децата нетърпеливо разопаковаха раниците, тържествено обещаха да ходят редовно на училище и да се стараят за повече шестици в бележника. В знак на признателност към жеста миналата година сираците изработиха коледни картички, които лъвовете от Филипополис разпратиха на свои партньорски организации. През април тази година децата с радост се включиха и в обедната Лайънс щафета, организирана от пловдивските  лайънс  клубове и  доприносоха за спечелването на голямата награда на международната организация.